Menu

Eliksir do włosów Gliss Kur Hair Repair na bazie cennych olejków


Kompleks olejków do włosów w produkcie nie zawsze świadczy o tym, że to dobry kosmetyk. Warto spojrzeć jeszcze na inne składniki, sposób aplikacji i działanie. Jak rysuje się pełen obraz serum do włosów Schwarzkopf Gliss Kur Hair Repair Daily Oil-Elixir?

schwarzkopf-gliss-kur.jpgCodzienna pielęgnacja włosów wymaga odpowiednich narzędzi. Jednym z nich jest eliksir do włosów Gliss Kur Hair Repair od marki Schwarzkopf, który ma rozwiązywać problemy włosów osłabionych, o podwyższonej porowatości.

Jak najlepiej można opisać ten produkt?

Gliss Kur Hair Repair = eliksir do włosów wymagających intensywnego odżywienia

Przeznaczenie tego olejku do włosów z serii Gliss Kur jest proste. To kosmetyk, który stworzono z myślą o włosach wysuszonych, zniszczonych, osłabionych i potrzebujących wsparcia. Świetnie sprawdzi się u osób, które nadwyrężyły swoje włosy np. obciążającymi zabiegami stylizacyjnymi, regularnym farbowaniem, prostowaniem, kręceniem lub podobnymi.

Skład produktu

Na pierwszy rzut krótka analiza składu. Gliss Kur Hair Repair Daily Oil-Elixir zawiera tylko jeden silikon, który może potencjalnie zatykać pory. Jak na kilkanaście składników aktywnych to bardzo dobry wynik. Co odpowiada w tym olejku do włosów za jego właściwości?

Eliksir Gliss Kur Hair Repair łączy w sobie dwa najpopularniejsze oleje do włosów. Pierwszy z nich to olej arganowy, który na włosach działa jak zestaw naprawczy. Zawiera mnóstwo cennych kwasów tłuszczowych i substancji odżywczych, przez co świetnie nawilża, wzmacnia, uelastycznia i nadaje włosom niesamowity blask. Drugi cenny składnik to olej z pestek słonecznika, który przekazuje włosom witaminę E, beta-karoten, filtr UV i kwasy omega-6. Dzięki temu olej słonecznikowy w Gliss Kur Hair Repair ochrania włosy i zapobiega ich starzeniu (objawiającemu się np. przedwczesnym i nadmiernym wypadaniem włosów).

Opis produktu

Olejowy eliksir do włosów Schwarzkopf Gliss Kur Hair Repair to codzienna kuracja odżywiająca i wzmacniająca. Kosmetyk w założeniu ma nadawać włosom miękkość i blask bez efektu obciążenia. Faktycznie Gliss Kur Hair Repair Daily Oil-Elixir działa już wewnątrz włosa. Dogłębnie odżywia, uodparnia na szkodliwe czynniki zewnętrzne, wzmacnia i regeneruje. Dopiero potem uelastycznia włosy i poprawia ich wygląd od zewnątrz.

Gliss Kur Hair Repair to olejek do włosów o pojemności 75 ml. Standardowo dla produktów Schwarzkopf ma przyjemny, dość intensywny zapach. Mimo że eliksir ma nie obciążać włosów, zdecydowano się na dość gęstą formułę. Jest wydajny, w czym pomaga praktyczna pompka.