Menu

L’Oreal Paris. Elseve, Magiczna moc olejków w kremie


Olej w kremie – brzmi dziwnie, ale oryginalność to w końcu jedyne, czym można się wyróżnić w świecie kosmetyków. Olejek w kremie z serii Magiczna Moc Olejków od Elseve to nic innego jak odżywka bez spłukiwania. Duży ukłon należy się jej jednak za bogactwo olejków.

elseve-loreal-paris.jpgCo działa najlepiej na włosy każdego rodzaju? Oczywiście naturalne oleje roślinne, które nie bardzo szybko poprawią kondycję włosów, jeśli tylko będą w odpowiedniej konfiguracji i ilości.

Olejek w kremie Elseve Magiczna Moc Olejków to połączenie aż sześciu kwiatowych olejów, które na włosy działają kompleksowo i bardzo skutecznie.

Oleje, które znajdują się w kremie Elseve Magiczna Moc Olejków: olej rumiankowy, olej słonecznikowy, olej lniany, olej z kwiatu lotosu, olej różany i olej z gardenii tahitańskiej

Działanie wielu produktów L’Oreal Paris opiera się na kompleksie naturalnych olejów. To substancje bogate we wszystkie niezbędne włosom składniki, dlatego producenci sięgają po nie chętnie. Olejek w kremie Elseve Magiczna Moc Olejków zawiera ich dość dużo, a każdy odgrywa inną rolę. Razem sprawiają, że formuła delikatnego kremu intensywnie pielęgnuje włosy.

Olejek rumiankowy wzmacnia naturalny blask włosów i zapobiega ich matowieniu. Olej z nasion słonecznika odpowiada za dogłębne odżywienie i wzmocnienie włosów. Olejek lniany uzupełnia niedobory wody we włosach i reguluje poziom ich nawilżenia. Olej z kwiatów lotosu to silna substancja zmiękczająca, dzięki której włosy są aksamitnie gładkie. Olejek różany pielęgnuje i odmładza włosy do cebulki po końce. Olej z gardenii tahitańskiej natomiast skutecznie domyka łuski włosów, co zapewnia im gładkość i zapobiega przesuszaniu i puszeniu się.

Mimo że olejek do włosów w kremie Magiczna Moc Olejków od L’Oreal Paris Elseve ma bardzo gęstą konsystencję, wchłania się stosunkowo szybko. Raczej nie ma problemu z jego aplikacją, choć trzeba przyznać, że dużo lepiej stosuje się produkty o bardziej oleistej konsystencji. Pachnie intensywnie, choć przypomina nieco męskie perfumy.

Ten produkt to bardziej odżywka lub maska do włosów niż olejek, nawet jeśli nazwiemy go olejkiem w kremie. Na pewno nie zrobimy z jego pomocą olejowania. Nie wspominając o tym, że nałożenie odżywki w tradycyjny sposób może sprawiać problem. Olejek w kremie Elseve Magiczna Moc Olejków nie dozuje się zbyt dobrze, bo tubka nie ma precyzyjnego dozownika.