Menu

Olejek z czarnuszki (Black Seed Dry Oil) od sióstr Kardashian


Kosztuje tyle, co kawa, bo jest go jedynie 15 ml. Ten maleńki olejek do włosów to Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil, czyli olejek odżywczo-regenerujący z czarnuszki współtworzony przez siostry Kardashian. Do czego można go wykorzystać? Jak działa?

kardashian-beauty-black-seed-dry-oil.jpgSłynnej rodziny Kardashian raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Życie celebrytów to nie tylko imprezy. Siostry Kardashian znane są ze swojej przedsiębiorczości na rynku kosmetycznym.

Oprócz pomadek i cieni od Kylie Jenner mamy również Black Seed Dry Oil z serii Kardashian Beauty. Czy warto zawiesić oko na tym produkcie?

Olejek odżywczo-regenerujący z czarnuszki

Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil bazuje na umieszczonym już w nazwie olejku z czarnuszki. Wytłaczany z małych, czarnych nasionek olej znany jest już od starożytności. Od wieków ceniono go za wysokie stężenie nienasyconych kwasów tłuszczowych w składzie. To silnie odmładzający olejek do włosów każdego rodzaju. Oprócz kwasów tłuszczowych zawiera również witaminę E, beta-karoten, sterole roślinne, przeciwutleniacze i wiele innych korzystnych mikroelementów.

W tym produkcie olejek z czarnuszki nie jest jedynym, choć odgrywa główną rolę odżywiającego i regenerującego składnika. Olejek Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil zawiera również kilka lotnych silikonów i proteiny jedwabiu, które odpowiadają za właściwości wygładzające i uelastyczniające. Włosy potraktowane tym olejkiem nabierają sprężystości i pięknieją.

Kardashian Beauty, Black Seed Dry Oil

Olejek sióstr Kardashian to eliksir na włosy zamknięty w maleńkim opakowaniu. Buteleczka ma tylko 15 ml, ale nie ma obaw o szybkie zużycie produktu. Kosmetyk jest naprawdę bardzo wydajny, bo tylko jedna kropla wystarczy na całe włosy. Olejek z czarnuszki Kardashian Beauty ma lekką konsystencję, dlatego dobrze wchłania się we włosy, nie obciąża ich i nie wzmaga przetłuszczania.

Zapach Black Seed Dry Oil również został skomponowany we współpracy z siostrami Kardashian. Określany jest jako zmysłowy, ale w rzeczywistości po prostu pachnie orientalnie. Co ważne, ten typowy dla oleju z czarnuszki zapach nie jest bardzo intensywny i nie pozostaje na włosach.