Menu

Biosilk Maracuja Oil – nawilżająca kuracja z olejkiem z marakui


Co może zdziałać 15 ml olejku z owoców passiflory? Wydaje się, że niewiele. Pozory mogą jednak mylić. Maleńki olejek z marakui Biosilk Hydrating Therapy to świetna kuracja nawilżająca i odżywiająca dla włosów. Po ogromnym sukcesie płynnego jedwabiu z Biosilku po tym produkcie można spodziewać się wiele.

biosilk.jpgNajważniejsze jest działanie, skład i sposób użycia. Tymi trzema kluczowymi elementami warto zająć się na początku, aby po zebraniu wszystkich cech w całość podsumować ten kosmetyk.

Co powinno się wiedzieć na temat Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil?

Formuła. Biosilk Maracuja Oil to niestety nie jest czysty olejek z owoców marakui. Z jednej strony to minus, bo naturalne oleje działają skutecznie bez zbędnych dodatków. Z drugiej jednak może się okazać, że właśnie dzięki tym substancjom dodatkowym Biosilk Hydrating Therapy zadziała lepiej.

Nawilżająca kuracja z olejkiem z marakui Biosilk swoje działanie opiera przede wszystkim na tytułowym składniku. Naturalny olej z owoców marakuja zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe i bogactwo witamin i jest bazą dla tego kosmetyku. Biosilk Hydrating Therapy zawiera również ekstrakt z komosy ryżowej i proteiny jedwabiu.

Niestety oprócz tych całkiem ciekawych składników znajdzie się też kilka takich, których mogłoby nie być. Biosilk pokusiło się o dorzucenie do olejku kilku silikonów, substancji zapachowych i konserwantów. Obecność filtra UV jest zdecydowanie na plus.

Działanie. Co ma dawać olejek z marakui Biosilk? Nawilżająca kuracja ma przede wszystkim kontrolować poziom nawilżenia włosów, regenerować je i wzmacniać. Testowany przez wiele kobiet Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil ułatwia rozczesywanie i zapobiega splątywaniu się oraz puszeniu włosów. Może dodawać blasku, elastyczności i witalności. Wygładzone i dużo piękniejsze włosy układa się z przyjemnością, bo Biosilk Maracuja Oil ułatwia ich modelowanie.

Sposób użycia. Olejek ma tylko 15 ml, więc nie mamy tutaj ani wygodnego atomizera, ani podnoszącej wydajność pompki. Wystarczy za to już tylko jedna kropla Biosilk Maracuja Oil, aby pokryć jedwabistą formułą całe włosy. Intensywny i bardzo ładny zapach pozostaje na włosach. Jak użyć oleju marakuja Biosilk Hydrating Therapy? Wystarczy nanieść odrobinę na opuszkę palca, rozetrzeć w dłoni lub przenieść bezpośrednio na włosy.