Menu

Odbudowujący olejek do włosów MATRIX Biolage Exquisite Oil


Olej arganowy, macadamia i moringa. Czy taki tercet może regenerować włosy? Wielu osobom wydaje się, że niemożliwe jest, aby oleje działały aż tak intensywnie. Świetnym przykładem tego, że są w błędzie, jest Biolage Exquisite Oil Replenishing Treatment od marki Matrix. Powiedzmy o tym produkcie nieco więcej.

olejek-do-wlosow-matrix.jpgFirma Matrix nie jest jeszcze aż tak popularna wśród kobiet, jak inne marki. Za to cieszy się niesłabnącym uznaniem w środowisku fryzjerów i stylistów. Początkowo założenie marki było proste – dawać specjalistom odpowiednie narzędzia do pracy.

Dziś kosmetyki Matrix są ogólnodostępne. Tak samo, jak olejek odbudowujący do włosów Biolage Exquisite Oil.

MATRIX, Biolage Exquisite Oil, Replenishing Treatment

Serum Matrix Biolage Exquisite Oil przeznaczone jest do pielęgnacji każdego typu włosów. Także tych delikatnych lub nadmiernie przetłuszczających się, co jest zdecydowanie jego zaletą. Masaż głowy lub całonocne olejowanie włosów tym odbudowującym olejkiem przynosi wiele korzyści.

Jak działa Biolage Exquisite Oil?

Odbudowujące serum do włosów Matrix Exquisite Oil to kompleksowa formuła upiększająca włosy. Po pierwsze zapewnia pasmom ochronę od nasady aż po końce. Ochronione włosy nie ulegają tak łatwo uszkodzeniom i są mniej wrażliwe na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Po drugie Biolage Exquisite Oil regeneruje włosy od wewnątrz, zapewnia im wzmocnienie i nabłyszcza.

Skład Exquisite Oil Replenishing Treatment

Trochę więcej można powiedzieć na temat składu tego kosmetyku. Matrix Biolage Exquisite Oil to serum, które łączy w sobie trzy drogocenne, orientalne oleje do włosów.

(1) Olej moringa – pozyskuje się go z drzewa, które uznawane jest za roślinę o magicznych właściwościach. Odpowiada za regenerację uszkodzonych i osłabionych włosów. Potrafi oczyścić komórki ze szkodliwych toksyn i świetnie odżywia włosy, dzięki zawartości kilkunastu kwasów nasyconych i nienasyconych.

(2) Olej makadamia – jest wytłaczany z orzechów drzewa makadamia. To jeden z olejów, które wchłaniają się natychmiastowo, nie obciążają i nie przetłuszczają włosów. Zawiera cenny i rzadko spotykany kwas omega-7, który reguluje procesy zachodzące w skórze głowy.

(3) Olej arganowy – znany jako złoto Maroka, bo jego cenne właściwości wykorzystywane są na wielu polach. Potrafi zregenerować nawet najbardziej uszkodzone pasma, odbudowuje i zapewnia kompleksową ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.