Menu

Natura jest po Twojej stronie. Wybierz olejek do włosów Nanoil


Harmonijne połączenie naturalnych składników odżywczych i innowacyjne podejście do pielęgnacji włosów w jednym produkcie. Zrealizuj swoje marzenia o pięknych i zdrowych włosach. Zadbaj o nie z olejkiem do włosów Nanoil (jednym z trzech).

olejeknanoil

Świeży powiew natury na włosach? Olejki do włosów Nanoil łączą w sobie trzy rzeczy: stuprocentową naturalność, perfekcyjną kompozycję składników i lekkość formuły.

Co stoi za sukcesem trzech olejków z serii Nanoil? To, że odpowiadają na różne potrzeby włosów i zapewniają dopasowaną pielęgnację.

Naturalność – wszystkie olejki do włosów Nanoil bazują na najlepszej jakości olejach roślinnych, sprowadzanych z rodzimych plantacji. Bazą dla każdego z produktów jest sześć olejków (tylko wersja do włosów niskoporowatych ma ich dziewięć), które wzbogaca kompleks składników odżywczych. Formuła nie zawiera parabenów, silikonów i konserwantów.

Perfekcyjna kompozycja – olejki do włosów Nanoil to jedyne takie, które dopasowano do porowatości włosów, czyli tego, jak bardzo otwarte łuski mają. Składniki dobrano tutaj tak, aby zawartością niezbędnych kwasów tłuszczowych odpowiadały wielkości przestrzeni w zewnętrznych strukturach włosów. Wówczas łatwiej jest wnikać im do wnętrza.

Lekkość – rzadko spotyka się produkty na bazie tłustych i gęstych olejów, które mają lekką, nieobciążającą formułę. Olejki do włosów Nanoil nie wzmagają przetłuszczania się, ponieważ chwilę po aplikacji wchłaniają się we włosy. Jedyne, co po nich pozostaje, to uczucie miękkości i przepiękny, bardzo delikatny zapach.

Sekret skuteczności Nanoil? Możliwości, jakie kryją się w porowatości włosów. Marka podeszła do kwestii pielęgnacji włosów z dozą innowacji, i to się opłaciło! Kondycja naszych włosów zależy bowiem od ich budowy, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Co to jest porowatość? 
Co łączy ją z olejowaniem?

Porowatość włosów może być niska, średnia lub wysoka. Tymi trzema stopniami możemy określić to, w jakiej kondycji są nasze włosy. Najzdrowsze są włosy niskoporowate, jednak bardzo trudno je suszyć i stylizować. Włosy wysokoporowate to ich przeciwieństwo – zniszczone, przesuszone i puszące się. Najpopularniejsze są jednak sklasyfikowane pomiędzy włosy średnioporowate. Pod względem anatomii włosa różnice widoczne są w kondycji osłonki (najbardziej zewnętrznej części włosa). Jeśli budujące ją płaski łuski nie przylegają do siebie i zaczynają się odchylać, włosy tracą nawilżenie, stają się szorstkie i niszczeją. Konieczne jest wówczas dostarczenie im niezbędnych kwasów tłuszczowych, które są dla włosa spoiwem i składnikiem jego warstw ochronnych. Najwięcej NNKT znajduje się natomiast w naturalnych olejach.

Jaki olej do jakich włosów?

Naturalna pielęgnacja może być skuteczna tylko wówczas, gdy dbamy o siebie świadomie. Aby ekologiczne olejki zadziałały, konieczne jest dopasowanie ich do porowatości włosów. Zależności są bardzo proste:

► włosy niskoporowate lubią kwasy tłuszczowe nasycone obecne w olejach takich, jak cedrowy, arganowy, shea, babassu, cupuacu, monoi, marakuja, rycynowy i kokosowy [zawiera je olejek Nanoil do włosów niskoporowatych]

► włosy średnioporowate uwielbiają kwasy tłuszczowe jednonienasycone, omega-9 i rzadziej spotykane omega-7, które mają oleje typu arganowy, jojoba, kokosowy, marakuja, marula i makadamia [wszystkie je ma olejek Nanoil do włosów średnioporowatych]

► włosy wysokoporowate dobrze czują się z kwasami tłuszczowymi wielonienasyconymi omega-3 i omega-6, które znajdziemy w olejkach typu arganowy, wiesiołkowy, marakuja, bawełniany, awokado i migdałowy [łączy je olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych]

NANOIL to olejki do włosów o niespotykanie lekkiej formule. Świetnie wchłaniają się we włosy i działają natychmiastowo nie tylko dlatego, że zawierają najlepsze proporcje maseł i olejów roślinnych, ale również zestaw cennych składników dodatkowych. Składniki charakterystyczne dla każdego z trzech olejków Nanoil to:

– kerastim zapobiegający wypadaniu włosów,
– baicapil przyspieszający wzrost włosów,
– witamina E hamująca procesy starzenia się włosów,
 filtr UV chroniący przed szkodliwym działaniem słońca,

a oprócz nich substancje, które znajdziemy tylko w wybranych olejkach do włosów Nanoil: witamina A, pantenol, jedwab, keratyna oraz lanolina.

Różnorodność metod aplikacji

Olejki do włosów Nanoil nie ograniczają. Przeznaczono je do pielęgnacji włosów o trzech typach porowatości, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jako że są całkowicie naturalne, nadają się do tradycyjnego olejowania włosów. Bez obaw można nakładać je na całe włosy lub ich wybrane części np. końcówki, a także na skórę głowy. W żadnym wypadku nie działają komedogennie i nie obciążają włosów, więc można aplikować je bez obaw. Na mokro lub na sucho, na gorąco lub na zimno, przed lub po myciu, dla ułatwienia stylizacji albo utrwalenia efektów.

Maksymalnie skuteczne, bezpieczne i nieograniczające? OLEJKI NANOIL.