Menu

Chwila relaksu dla włosów. Kallos LAB35 Indulging Hair Oil


Czy olej do włosów może je rozpieścić? Zdecydowanie tak! Indulging Hair Oil traktuje włosy niesamowicie delikatnie i kompleksowo poprawia ich kondycję. Kallos LAB35 Indulging & Nourishing Hair Oil to przyjemna regeneracja i odżywienie dla włosów.

olejek-do-wlosow-kallos.jpgKallos to marka znana głównie ze swoich niezastąpionych masek do włosów. Wśród wielu rodzajów tych produktów każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Co dla tych, które stawiają na oleje i nie lubią stosowania bardziej treściwych kosmetyków?

Kallos przedstawia Indulging & Nourishing Hair Oil z serii LAB35.

LAB35 pod lupą

Indulging Hair Oil to olejek, który rozpieszcza włosy dzięki kompleksowi naturalnych olejów do włosów. To dzięki nim może działać tak kompleksowo zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Regeneracja włosów połączona z działaniem upiększającym to zasługa dobrze opracowanej formuły. Kallos LAB35 Indulging & Nourishing Hair Oil zawiera:

  • regenerujący i działający ochronnie olej arganowy,
  • uzupełniający niedobory witamin i minerałów olej awokado,
  • bogaty w nasycone kwasy tłuszczowe olej kokosowy,
  • silnie nawilżający olej słonecznikowy,
  • zawierający naturalne przeciwutleniacze olej lniany,
  • nabłyszczającą i ochraniającą włosy oliwę z oliwek,
  • lekki i bardzo bogaty w niezbędne kwasy olej makadamia.

Co można powiedzieć o działaniu Indulging & Nourishing Hair Oil od marki Kallos? Olejek do włosów LAB35 pomaga w regeneracji zniszczonych włosów. Dzięki tak bogatej w oleje roślinne formule, ten kosmetyk potrafi odbudować nawet najbardziej uszkodzoną strukturę włosów. Regeneracja wiąże się z silnym nawilżeniem i odżywieniem, a także efektami widocznymi na pierwszy rzut oka – aksamitna miękkość, blask i intensywny kolor.

Indulging & Nourishing Hair Oil

Olejek do włosów Kallos LAB35 ma bardzo słodki i charakterystyczny zapach, który zdecydowanie pomaga w opisanym relaksie dla włosów. To kosmetyk bardzo wydajny, mimo że opakowanie ma jedynie 50 ml pojemności. Wydajność podnosi m.in. lekka formuła i buteleczka wyposażona w praktyczną pompkę. Warto podkreślić, że LAB35 Indulging Hair Oil można stosować zarówno na suche, jak i wilgotne włosy. Delikatna formuła sprawia, że nie wymaga spłukiwania.