Menu

Dove Nourishing Oil Care – dwufazowy sposób na piękne włosy


Marka Dove ma za sobą dziesięciolecia pracy na produktami do pielęgnacji ciała i włosów. Zatem nic dziwnego w tym, że odżywka w sprayu bez spłukiwania Dove Nourishing Oil Care jest polecana przez wiele kobiet. To dopracowana i bardzo przemyślana formuła dla włosów normalnych lub zniszczonych. Co można o niej powiedzieć?

dove-nutritive-solutions-nourishing-oil-care.jpgOlejek do włosów Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care w sieci zyskał miano kosmetyku wszech czasów.

Wiele kobiet poleca jego stosowanie na zniszczone, przesuszone, osłabione i wymagające ogólnej regeneracji włosy.

Odżywka do włosów w sprayu od Dove bazuje na olejach, a jej działanie opiera się na dwufazowej formule. Pierwsza warstwa zawiera kompleks Fiber Actives, a druga opatentowany składnik Micro Moisture Serum. Na czym polega działanie tych warstw? Co daje to, że Nourishing Oil Care działa dwufazowo?

Fiber Actives – wnikają w głąb struktury włosów i odbudowują uszkodzenia od wewnątrz
Micro Moisture Serum – wygładzają uszkodzenia zewnętrzne i dodają włosom gładkości

Warto chwilę zatrzymać się przy pierwszej fazie produktu, której bazą są drogocenne olejki roślinne. Fiber Actives to połączenia olejów ze słodkich migdałów, kokosowego i arganowego, które odpowiadają za wewnętrzne i kompleksowe poprawianie stanu włosów. To dlatego odżywka w sprayu bez spłukiwania z serii Dove Nutritive Solutions to po prostu olejkowa pielęgnacja.

Jak działa Dove Nourishing Oil Care?

Swoje działanie olejek do włosów Dove zawdzięcza przede wszystkim kompleksowi składników roślinnych, które dogłębnie poprawiają kondycję włosów. Zadaniem tego kosmetyku jest przede wszystkim odżywienie i regeneracja włosów. Dwufazowa formuła daje większe możliwości, bo część olejowa działa wewnątrz włosa (odbudowuje uszkodzenia, wzmacnia, uelastycznia), a Micro Moisture Serum poprawia wygląd zewnętrzny (wygładza, dyscyplinuje, nabłyszcza i ułatwia układanie włosów).

Lekka formuła i łatwy sposób aplikacji olejku Dove Nourishing Oil Care sprawia, że to kosmetyk polecany dla każdego rodzaju włosów. Nakłada się go delikatną mgiełką z atomizera, która ułatwia aplikację i podnosi wydajność produktu. Przed spryskaniem włosów trzeba tylko potrząsnąć opakowaniem, aby obie formuły tymczasowo się połączyły. Odżywka w sprayu Dove nie obciąża włosów, dlatego sprawdza się zarówno na włosach cienkich i tych mocno puszących się.